Warta Zawiercie wygrywa Trampkarzach

Warta Zawiercie wygrywa Trampkarzach

Warta Zawiercie wygrywa turniej w Szczekocinach !!!

 hali sportowej Zespołu Szkół w Szczekocinach w dniu 06.02.2016 roku (sobota),odbył się kolejny organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Talent’ w Szczekocinach, V Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej tym razem w kategorii Trampkarz. W turnieju wystąpiło 8 zespołów reprezentujących województwa: świętokrzyskie: Hetman Włoszczowa - 2 drużyny, Deko Włoszczowa, Piaskowianka Piaski, i śląskie: Warta Zawiercie , Skalniak Kroczyce, Sokół Olsztyn, UKS „Talent” Szczekociny. Drużyny podzielono na 2 grupy po 4 zespoły w grupach, gdzie grano systemem każdy z każdym, czas meczu 15 minut bez przerw. W grupie „A” znalazły się drużyny; Hetman I Włoszczowa, Sokół Olsztyn, Warta Zawiercie, Deko Włoszczowa. W grupie tej uzyskano następujące wyniki: Hetman I - Sokół 4 ; 0 Hetman I - Warta 1 ; 2 Hetman I - Deko 2 ; 0 Sokół - Warta 1 : 2 Sokół - Deko 1 ; 1 Warta - Deko 0 ; 0 Tabela końcowa grupy „A”

1.miejsce Warta Zawiercie 3 mecze 7 pkt. 4;2

2.miejsce Hetman I Włoszczowa 3 mecze 6 pkt. 7;2

3.miejsce Deko Włoszczowa 3 mecz 2 pkt. 1;2

4.miejsce Sokół Olsztyn 3 mecz 1 pkt. 2;7

W grupie „B „ wystąpiły następujące drużyny: Hetman II Włoszczowa, Skalniak Kroczyce Piaskowianka Piaski i gospodarze UKS „Talent” Szczekociny. W grupie tej uzyskano następujące rezultaty; Hetman II - Skalniak 3 ; 1 Hetman II - UKS Talent 2 ; 1 Hetman II - Piaskowianka 0 ; 0 UKS Talent - Skalniak 1 ; 1 Uks Talent – Piaskowianka 2 ; 1 Skalniak - Piaskowianka 3 ; 1

Tabela końcowa grupy „B”

1.miejsce Skalniak Kroczyce 3 mecze 7 pkt. 8;5

2.miejsce UKS Talent Szczekociny 3 mecze 7 pkt. 5;3

3.miejsce Hetman II Włoszczowa 3 mecz 1 pkt. 4;6

4 miejsce Piaskowianka Piaski 3 mecz 1 pkt. 2;5

W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się drużyny Warty Zawiercie z drużyną gospodarzy UKS „Talent” po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu drużyna Warty pokonała drużynę UKS „Talent” 1 ; 0 i awansowała do finału, gospodarzom przypadło grać o 3 miejsce w turnieju. W drugim półfinale drużyna Skalniaka pokonała drużynę Hetman I 3; 2 i awansowała do finału, pokonani grać będą o 3 miejsce w turnieju. W meczu o 7 miejsce w turnieju drużyna Sokół Olsztyn spotkała się z drużyną Piaskowianki Piaski i w normalnym czasie mecz zakończył się rezultatem remisowym 1 ; 1, po serii rzutów karnych wygranych przez drużynę Piaskowianki 2; 1, drużyna z Piasek zdobyła 7 miejsce w turnieju, a przegrani drużyna z Olsztyna 8 miejsce. W meczu o 5 miejsce w turnieju spotkały się drużyny Deko Włoszczowa z drużyną Hetman II Włoszczowa w normalnym czasie gry mecz zakończył się rezultatem nierozstrzygniętym 1 ; 1 w serii rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy Deko wygrywając 2 ; 1 i zdobywając V miejsce w turnieju, a zawodnicy Hetmana II 6 miejsce. W meczu o 3miejsce w turnieju drużyna Hetmana I Włoszczowa pokonała drużynę gospodarzy UKS „Talent” 2 ; 0. W meczu finałowym drużyna Warty Zawiercie pokonała zdecydowanie drużynę Skalniaka Kroczyce 4 ; 0 ,wygrywając V ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Kategorii Trampkarz.

Klasyfikacja końcowa turnieju; 1.miejsce Warta Zawiercie 2. miejsce Skalniak Kroczyce 3.miejsce Hetman I Włoszczowa 4.miejsce UKS „Talent” Szczekociny 5.miejsce Deko Włoszczowa 6.miejsce Hetman II Włoszczowa 7.miejsce Piaskowianka Piaski 8.miejsce Sokół Olsztyn

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Skalniaka Kroczyce Marcin kucharek zdobywając 6 bramek.

Najlepszym bramkarzem turnieju Klaudiusz Mikoda bramkarz Warty Zawiercie.

Sędzią głównym turnieju był sędzia Okręgowego Kolegium Sędziów w Częstochowie Pan Zdzisław Żelezik.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary, dyplomy, wyróżnieni zawodnicy statuetki, oraz napoje ufundowane przez Spółdzielczą Agrofirmę, oraz poczęstunek , ufundowany przez organizatorów.

Organizatorami Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kategorii Trampkarz byli; Uczniowski Klub Sportowy „Talent” w Szczekocinach, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Szczekocinach, Zespół Szkół w Szczekocinach.

Drużyna Warty Zawiercie wystąpiła w nast. następującym składzie; Klaudiusz Mikoda , Szymon Maszczyk, Kacper Grzebieluch, Daniel Rygalik, Robert Szczygieł, Damian Kaziur, Dominik Pietruszka, Bartłomiej Kania Adrian Bednarz, Norbert Szczygieł, Wiktor Owcarz, Bartosz Jurczak, trener Dawid Gajecki.

Drużyna Skalniaka Kroczyce wystąpiła w następującym składzie; Kacper Bojanek, Michał Świerczyna, Marcin Kucharek, Jakub Żurawski, Jakub Kita, Dariusz Piec, Szymon Kubara, Michał Kurek, Amadeusz Gajda, Patyrk Rajca, Łukasz Wiśniewski, Łukasz Kulesza, Kacper Półtorak, Dawid Stemplowski, Mateusz Pietruszka, Bartosz Matyja, Bartosz Kazior, trener; Grzegorz Rajca.

Drużyna Hetman I Włoszczowa wystąpiła w następującym składzie; Albert Gieroń, Wiktor Sójka, Kacper Klapa ,Szczepan Wrona, Kacper Krzysztofik, Maciej ciupa, Jakub Sornat, Wiktor Maciejewski, Paweł Stawowczyk, trener Dariusz Dąbrowski.

Drużyna UKS „Talent’ Szczekociny wystąpiła w następującym składzie; Sebastian Ostrowski, Paweł Wójcik, Wojtek Wójcik, Mateusz Kożbiał, Alekksander Cichoń, Mateusz Adamus, Paweł Otczyk, Cezary Warzecha, Norbert Pustuł, Grzegorz Jastrząb, Mateusz Musiał, Filip Kowalczyk, Dominik Ligorowski, trener ;Łukasz Rolek.

Drużyna Deko Włoszczowa wystąpiła w następującym składzie: Roman Sosnowski, Marcin Wolski, Piotr Dziedzic, Daniel Sokoliński, Gustaw Łata, Arkadiusz Kurzak, Kamil Miernik, Dawid Nowak, Dawid Kościołek, Szymon Kubicz, Kamil Sosnowski, Jakub Grabka, Adrian Karpiński, Michał Niedbał, trener: Włodzimierz Kosowski.

Drużyna Hetman II Włoszczowa wystąpiła w następującym składzie; Adrian Barabasz, Damian Kapuściak, Andrzej Toborek, Dawid Kusa, Karol Waligórski, Bartosz Gierbuszewski, Mateusz Wilk, Jakub Luzar, Wiktor Malinowski, Jakub Szostkiewicz, trener; Dariusz Dąbrowski.

Drużyna Piaskowianki Piaski wystąpiła w następującym składzie: Dawid Krzysztofik, Kamil Krzysztofik, Marcin Marek, Adam Marek, Olaf Grad, Bartek Kisiel, Bartek Pokrzepa, Jakub Burzawa. Trener Adrian Stempień.

Drużyna Sokół Olsztyn wystąpiła w następującym składzie; Maciej Pyrz, Adam Tomalski, Jakub Łaskowski, Konrad Dobiecki, Damian Marcisz, Miłosz Kuter, Tobiasz Błoński, Piotr Wierusz, Michał Ladra, Adam Dyjński, trener: Paweł Łaskowski

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Dominik Pietruszka napisał
    Kiedy będą dostępne zdjęcia z turnieju?

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości